
Výška: 185 cm
Post: center
Ročník: 25.5.2007
Miesto nar.: Košice
Krajina:
| Spolu | Sezóna: 2025/2026 | Na zápas |
|---|---|---|
| 21 | počet odohratých zápasov | 21 |
| 213 | odohraný čas | 10.14 |
| 22/41 | streľba za 2 body | 53.66% |
| 3/4 | streľba za 3 body | 75.00% |
| 8/11 | trestné hody | 72.73% |
| 61 | celkové body | 2.90 |
| 10 | fauly na hráčku | 0.48 |
| 10 | doskočené lopty v útoku | 0.48 |
| 26 | doskočené lopty v obrane | 1.24 |
| 4 | získané lopty | 0.19 |
| 5 | asistencie | 0.24 |
| 1 | zblokované strely | 0.05 |
| 22 | stratené lopty | 1.05 |
| 42 | fauly spôsobené hráčkou | 2.00 |
| Spolu | Extraligová kariéra | Na zápas |
|---|---|---|
| 28 | počet odohratých zápasov | 28 |
| 287 | odohraný čas | 10.25 |
| 31/56 | streľba za 2 body | 55.36% |
| 3/5 | streľba za 3 body | 60.00% |
| 13/17 | trestné hody | 76.47% |
| 84 | celkové body | 3.00 |
| 16 | fauly na hráčku | 0.57 |
| 11 | doskočené lopty v útoku | 0.39 |
| 41 | doskočené lopty v obrane | 1.46 |
| 13 | získané lopty | 0.46 |
| 11 | asistencie | 0.39 |
| 1 | zblokované strely | 0.04 |
| 27 | stratené lopty | 0.96 |
| 50 | fauly spôsobené hráčkou | 1.79 |
| S | Klub | Z | Čas | Sk | S2 | S3 | Th | B | F+ | Du | Do | Zl | A | Bs | Sl | F- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spolu | 28 | 287 | 0/0 | 31/56 | 3/5 | 13/17 | 84 | 16 | 11 | 41 | 13 | 11 | 1 | 27 | 50 | |
| Priemer | 28 | 10.25 | 0.00% | 55.36% | 60.00% | 76.47% | 3.00 | 0.57 | 0.39 | 1.46 | 0.46 | 0.39 | 0.04 | 0.96 | 1.79 | |
| 23/24 | Young Angels Košice | 2 | 18 | 0/0 | 1/3 | 0/0 | 5/6 | 7 | 4 | 1 | 4 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 |
| 24/25 | Young Angels Košice | 5 | 56 | 0/0 | 8/12 | 0/1 | 0/0 | 16 | 2 | 0 | 11 | 7 | 5 | 0 | 3 | 8 |
| 25/26 | Young Angels Košice | 21 | 213 | 0/0 | 22/41 | 3/4 | 8/11 | 61 | 10 | 10 | 26 | 4 | 5 | 1 | 22 | 42 |
Výsledok - naše skóre je označené tučne, Čas - odohraný čas, Sk - streľba spod koša, S2 - streľba za 2 body, S3 - streľba za 3 body, Th - trestné hody, B - celkové body, F+ - fauly na hráčku, Du - doskočené lopty v útoku, Do - doskočené lopty v obrane, Zl - získané lopty, A - asistencie, Bs - zblokované strely, Sl - stratené lopty, F- - fauly spôsobené hráčkou
Good Angels Košice
Werferova 3
040 01 Košice
Slovensko
e-Mail: info(at)goodangelskosice.eu