
Výška: 172 cm
Post: point guard
Ročník: 12.2.2007
Miesto nar.: Košice
Krajina:
| Spolu | Sezóna: 2025/2026 | Na zápas |
|---|---|---|
| 21 | počet odohratých zápasov | 21 |
| 333 | odohraný čas | 15.86 |
| 9/21 | streľba za 2 body | 42.86% |
| 11/49 | streľba za 3 body | 22.45% |
| 14/20 | trestné hody | 70.00% |
| 65 | celkové body | 3.10 |
| 19 | fauly na hráčku | 0.90 |
| 7 | doskočené lopty v útoku | 0.33 |
| 32 | doskočené lopty v obrane | 1.52 |
| 15 | získané lopty | 0.71 |
| 16 | asistencie | 0.76 |
| 1 | zblokované strely | 0.05 |
| 21 | stratené lopty | 1.00 |
| 19 | fauly spôsobené hráčkou | 0.90 |
| Spolu | Extraligová kariéra | Na zápas |
|---|---|---|
| 44 | počet odohratých zápasov | 44 |
| 556 | odohraný čas | 12.64 |
| 20/51 | streľba za 2 body | 39.22% |
| 22/90 | streľba za 3 body | 24.44% |
| 16/25 | trestné hody | 64.00% |
| 122 | celkové body | 2.77 |
| 22 | fauly na hráčku | 0.50 |
| 12 | doskočené lopty v útoku | 0.27 |
| 47 | doskočené lopty v obrane | 1.07 |
| 21 | získané lopty | 0.48 |
| 25 | asistencie | 0.57 |
| 1 | zblokované strely | 0.02 |
| 38 | stratené lopty | 0.86 |
| 28 | fauly spôsobené hráčkou | 0.64 |
| S | Klub | Z | Čas | Sk | S2 | S3 | Th | B | F+ | Du | Do | Zl | A | Bs | Sl | F- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spolu | 44 | 556 | 0/0 | 20/51 | 22/90 | 16/25 | 122 | 22 | 12 | 47 | 21 | 25 | 1 | 38 | 28 | |
| Priemer | 44 | 12.64 | 0.00% | 39.22% | 24.44% | 64.00% | 2.77 | 0.50 | 0.27 | 1.07 | 0.48 | 0.57 | 0.02 | 0.86 | 0.64 | |
| 23/24 | Young Angels Košice | 5 | 60 | 0/0 | 5/9 | 2/10 | 1/4 | 17 | 2 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 3 | 2 |
| 24/25 | Young Angels Košice | 18 | 163 | 0/0 | 6/21 | 9/31 | 1/1 | 40 | 1 | 5 | 12 | 4 | 7 | 0 | 14 | 7 |
| 25/26 | Young Angels Košice | 21 | 333 | 0/0 | 9/21 | 11/49 | 14/20 | 65 | 19 | 7 | 32 | 15 | 16 | 1 | 21 | 19 |
Výsledok - naše skóre je označené tučne, Čas - odohraný čas, Sk - streľba spod koša, S2 - streľba za 2 body, S3 - streľba za 3 body, Th - trestné hody, B - celkové body, F+ - fauly na hráčku, Du - doskočené lopty v útoku, Do - doskočené lopty v obrane, Zl - získané lopty, A - asistencie, Bs - zblokované strely, Sl - stratené lopty, F- - fauly spôsobené hráčkou
Good Angels Košice
Werferova 3
040 01 Košice
Slovensko
e-Mail: info(at)goodangelskosice.eu