
Výška: 180 cm
Post: center
Ročník: 22.5.2007
Miesto nar.: Košice
Krajina:
| Spolu | Sezóna: 2025/2026 | Na zápas |
|---|---|---|
| 28 | počet odohratých zápasov | 28 |
| 622 | odohraný čas | 22.21 |
| 63/145 | streľba za 2 body | 43.45% |
| 3/15 | streľba za 3 body | 20.00% |
| 42/69 | trestné hody | 60.87% |
| 177 | celkové body | 6.32 |
| 57 | fauly na hráčku | 2.04 |
| 38 | doskočené lopty v útoku | 1.36 |
| 78 | doskočené lopty v obrane | 2.79 |
| 35 | získané lopty | 1.25 |
| 24 | asistencie | 0.86 |
| 5 | zblokované strely | 0.18 |
| 37 | stratené lopty | 1.32 |
| 77 | fauly spôsobené hráčkou | 2.75 |
| Spolu | Extraligová kariéra | Na zápas |
|---|---|---|
| 52 | počet odohratých zápasov | 52 |
| 931 | odohraný čas | 17.90 |
| 88/205 | streľba za 2 body | 42.93% |
| 4/19 | streľba za 3 body | 21.05% |
| 66/107 | trestné hody | 61.68% |
| 254 | celkové body | 4.88 |
| 92 | fauly na hráčku | 1.77 |
| 58 | doskočené lopty v útoku | 1.12 |
| 118 | doskočené lopty v obrane | 2.27 |
| 47 | získané lopty | 0.90 |
| 30 | asistencie | 0.58 |
| 11 | zblokované strely | 0.21 |
| 56 | stratené lopty | 1.08 |
| 110 | fauly spôsobené hráčkou | 2.12 |
| S | Klub | Z | Čas | Sk | S2 | S3 | Th | B | F+ | Du | Do | Zl | A | Bs | Sl | F- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spolu | 52 | 931 | 0/0 | 88/205 | 4/19 | 66/107 | 254 | 92 | 58 | 118 | 47 | 30 | 11 | 56 | 110 | |
| Priemer | 52 | 17.90 | 0.00% | 42.93% | 21.05% | 61.68% | 4.88 | 1.77 | 1.12 | 2.27 | 0.90 | 0.58 | 0.21 | 1.08 | 2.12 | |
| 23/24 | Young Angels Košice | 5 | 57 | 0/0 | 8/15 | 0/0 | 3/9 | 19 | 8 | 7 | 7 | 3 | 0 | 0 | 5 | 6 |
| 24/25 | Young Angels Košice | 19 | 252 | 0/0 | 17/45 | 1/4 | 21/29 | 58 | 27 | 13 | 33 | 9 | 6 | 6 | 14 | 27 |
| 25/26 | Young Angels Košice | 28 | 622 | 0/0 | 63/145 | 3/15 | 42/69 | 177 | 57 | 38 | 78 | 35 | 24 | 5 | 37 | 77 |
Výsledok - naše skóre je označené tučne, Čas - odohraný čas, Sk - streľba spod koša, S2 - streľba za 2 body, S3 - streľba za 3 body, Th - trestné hody, B - celkové body, F+ - fauly na hráčku, Du - doskočené lopty v útoku, Do - doskočené lopty v obrane, Zl - získané lopty, A - asistencie, Bs - zblokované strely, Sl - stratené lopty, F- - fauly spôsobené hráčkou
Good Angels Košice
Werferova 3
040 01 Košice
Slovensko
e-Mail: info(at)goodangelskosice.eu