
Výška: 163 cm
Post: point guard
Ročník: 11.7.2006
Miesto nar.:
Krajina:
| Spolu | Sezóna: 2025/2026 | Na zápas |
|---|---|---|
| 30 | počet odohratých zápasov | 30 |
| 588 | odohraný čas | 19.60 |
| 18/67 | streľba za 2 body | 26.87% |
| 12/41 | streľba za 3 body | 29.27% |
| 34/50 | trestné hody | 68.00% |
| 106 | celkové body | 3.53 |
| 84 | fauly na hráčku | 2.80 |
| 14 | doskočené lopty v útoku | 0.47 |
| 37 | doskočené lopty v obrane | 1.23 |
| 42 | získané lopty | 1.40 |
| 57 | asistencie | 1.90 |
| 0 | zblokované strely | 0.00 |
| 70 | stratené lopty | 2.33 |
| 59 | fauly spôsobené hráčkou | 1.97 |
| Spolu | Extraligová kariéra | Na zápas |
|---|---|---|
| 69 | počet odohratých zápasov | 69 |
| 1186 | odohraný čas | 17.19 |
| 45/141 | streľba za 2 body | 31.91% |
| 20/76 | streľba za 3 body | 26.32% |
| 66/104 | trestné hody | 63.46% |
| 216 | celkové body | 3.13 |
| 146 | fauly na hráčku | 2.12 |
| 28 | doskočené lopty v útoku | 0.41 |
| 70 | doskočené lopty v obrane | 1.01 |
| 76 | získané lopty | 1.10 |
| 128 | asistencie | 1.86 |
| 1 | zblokované strely | 0.01 |
| 126 | stratené lopty | 1.83 |
| 150 | fauly spôsobené hráčkou | 2.17 |
| S | Klub | Z | Čas | Sk | S2 | S3 | Th | B | F+ | Du | Do | Zl | A | Bs | Sl | F- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spolu | 69 | 1186 | 0/0 | 45/141 | 20/76 | 66/104 | 216 | 146 | 28 | 70 | 76 | 128 | 1 | 126 | 150 | |
| Priemer | 69 | 17.19 | 0.00% | 31.91% | 26.32% | 63.46% | 3.13 | 2.12 | 0.41 | 1.01 | 1.10 | 1.86 | 0.01 | 1.83 | 2.17 | |
| 23/24 | Young Angels Košice | 17 | 262 | 0/0 | 13/39 | 2/11 | 16/27 | 48 | 31 | 6 | 15 | 10 | 30 | 0 | 14 | 40 |
| 24/25 | Young Angels Košice | 22 | 336 | 0/0 | 14/35 | 6/24 | 16/27 | 62 | 31 | 8 | 18 | 24 | 41 | 1 | 42 | 51 |
| 25/26 | Young Angels Košice | 30 | 588 | 0/0 | 18/67 | 12/41 | 34/50 | 106 | 84 | 14 | 37 | 42 | 57 | 0 | 70 | 59 |
Výsledok - naše skóre je označené tučne, Čas - odohraný čas, Sk - streľba spod koša, S2 - streľba za 2 body, S3 - streľba za 3 body, Th - trestné hody, B - celkové body, F+ - fauly na hráčku, Du - doskočené lopty v útoku, Do - doskočené lopty v obrane, Zl - získané lopty, A - asistencie, Bs - zblokované strely, Sl - stratené lopty, F- - fauly spôsobené hráčkou
Good Angels Košice
Werferova 3
040 01 Košice
Slovensko
e-Mail: info(at)goodangelskosice.eu