
Výška: 183 cm
Post: center
Ročník: 3.12.2006
Miesto nar.: Košice
Krajina:
| Spolu | Sezóna: 2026/2027 | Na zápas |
|---|---|---|
| 2 | počet odohratých zápasov | 2 |
| 28 | odohraný čas | 14.00 |
| 2/4 | streľba za 2 body | 50.00% |
| 0/0 | streľba za 3 body | 0.00% |
| 1/2 | trestné hody | 50.00% |
| 5 | celkové body | 2.50 |
| 2 | fauly na hráčku | 1.00 |
| 1 | doskočené lopty v útoku | 0.50 |
| 4 | doskočené lopty v obrane | 2.00 |
| 0 | získané lopty | 0.00 |
| 2 | asistencie | 1.00 |
| 0 | zblokované strely | 0.00 |
| 0 | stratené lopty | 0.00 |
| 6 | fauly spôsobené hráčkou | 3.00 |
| Spolu | Extraligová kariéra | Na zápas |
|---|---|---|
| 80 | počet odohratých zápasov | 80 |
| 1473 | odohraný čas | 18.41 |
| 175/321 | streľba za 2 body | 54.52% |
| 3/19 | streľba za 3 body | 15.79% |
| 81/148 | trestné hody | 54.73% |
| 440 | celkové body | 5.50 |
| 123 | fauly na hráčku | 1.54 |
| 126 | doskočené lopty v útoku | 1.58 |
| 174 | doskočené lopty v obrane | 2.18 |
| 52 | získané lopty | 0.65 |
| 56 | asistencie | 0.70 |
| 26 | zblokované strely | 0.33 |
| 95 | stratené lopty | 1.19 |
| 196 | fauly spôsobené hráčkou | 2.45 |
| S | Klub | Z | Čas | Sk | S2 | S3 | Th | B | F+ | Du | Do | Zl | A | Bs | Sl | F- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spolu | 80 | 1473 | 0/0 | 175/321 | 3/19 | 81/148 | 440 | 123 | 126 | 174 | 52 | 56 | 26 | 95 | 196 | |
| Priemer | 80 | 18.41 | 0.00% | 54.52% | 15.79% | 54.73% | 5.50 | 1.54 | 1.58 | 2.18 | 0.65 | 0.70 | 0.33 | 1.19 | 2.45 | |
| 23/24 | Young Angels Košice | 19 | 360 | 0/0 | 37/72 | 0/4 | 26/52 | 100 | 44 | 36 | 48 | 16 | 12 | 10 | 30 | 47 |
| 24/25 | Young Angels Košice | 31 | 532 | 0/0 | 61/104 | 2/7 | 28/48 | 156 | 37 | 46 | 61 | 14 | 20 | 9 | 32 | 69 |
| 25/26 | Young Angels Košice | 28 | 553 | 0/0 | 75/141 | 1/8 | 26/46 | 179 | 40 | 43 | 61 | 22 | 22 | 7 | 33 | 74 |
| 26/27 | Young Angels Košice | 2 | 28 | 0/0 | 2/4 | 0/0 | 1/2 | 5 | 2 | 1 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6 |
Výsledok - naše skóre je označené tučne, Čas - odohraný čas, Sk - streľba spod koša, S2 - streľba za 2 body, S3 - streľba za 3 body, Th - trestné hody, B - celkové body, F+ - fauly na hráčku, Du - doskočené lopty v útoku, Do - doskočené lopty v obrane, Zl - získané lopty, A - asistencie, Bs - zblokované strely, Sl - stratené lopty, F- - fauly spôsobené hráčkou
Good Angels Košice
Werferova 3
040 01 Košice
Slovensko
e-Mail: info(at)goodangelskosice.eu