header 2026 tipos

10Tamara Mandelíková

Tamara Mandelíková

Výška: 183 cm
Post: small forward
Ročník: 31.8.2007
Miesto nar.: Košice
Krajina: SVK

Spolu Sezóna: 2025/2026 Na zápas
5 počet odohratých zápasov 5
55 odohraný čas 11.00
2/3 streľba za 2 body 66.67%
2/9 streľba za 3 body 22.22%
6/6 trestné hody 100.00%
16 celkové body 3.20
8 fauly na hráčku 1.60
0 doskočené lopty v útoku 0.00
3 doskočené lopty v obrane 0.60
1 získané lopty 0.20
3 asistencie 0.60
0 zblokované strely 0.00
6 stratené lopty 1.20
10 fauly spôsobené hráčkou 2.00
Spolu Extraligová kariéra Na zápas
43 počet odohratých zápasov 43
805 odohraný čas 18.72
117/228 streľba za 2 body 51.32%
24/79 streľba za 3 body 30.38%
96/131 trestné hody 73.28%
402 celkové body 9.35
120 fauly na hráčku 2.79
41 doskočené lopty v útoku 0.95
78 doskočené lopty v obrane 1.81
37 získané lopty 0.86
55 asistencie 1.28
10 zblokované strely 0.23
100 stratené lopty 2.33
93 fauly spôsobené hráčkou 2.16
 

Sezónne štatistiky

S Klub Z Čas Sk S2 S3 Th B F+ Du Do Zl A Bs Sl F-
Spolu 43 805 0/0 117/228 24/79 96/131 402 120 41 78 37 55 10 100 93
Priemer 43 18.72 0.00% 51.32% 30.38% 73.28% 9.35 2.79 0.95 1.81 0.86 1.28 0.23 2.33 2.16
23/24 Young Angels Košice 15 339 0/0 55/116 17/43 51/76 212 66 30 41 14 19 4 43 33
24/25 Young Angels Košice 23 411 0/0 60/109 5/27 39/49 174 46 11 34 22 33 6 51 50
25/26 Young Angels Košice 5 55 0/0 2/3 2/9 6/6 16 8 0 3 1 3 0 6 10

Výsledok - naše skóre je označené tučne, Čas - odohraný čas, Sk - streľba spod koša, S2 - streľba za 2 body, S3 - streľba za 3 body, Th - trestné hody, B - celkové body, F+ - fauly na hráčku, Du - doskočené lopty v útoku, Do - doskočené lopty v obrane, Zl - získané lopty, A - asistencie, Bs - zblokované strely, Sl - stratené lopty, F- - fauly spôsobené hráčkou

 
Zápasy a výsledky
Kontakt

Good Angels Košice
Werferova 3
040 01 Košice
Slovensko
e-Mail: info(at)goodangelskosice.eu


Ochrana osobných údajov