
Výška: 184 cm
Post: center
Ročník: 16.5.2001
Miesto nar.: Stará Lubovňa
Krajina:
| Spolu | Sezóna: 2025/2026 | Na zápas |
|---|---|---|
| 14 | počet odohratých zápasov | 14 |
| 249 | odohraný čas | 17.79 |
| 30/57 | streľba za 2 body | 52.63% |
| 9/27 | streľba za 3 body | 33.33% |
| 9/15 | trestné hody | 60.00% |
| 96 | celkové body | 6.86 |
| 20 | fauly na hráčku | 1.43 |
| 20 | doskočené lopty v útoku | 1.43 |
| 25 | doskočené lopty v obrane | 1.79 |
| 4 | získané lopty | 0.29 |
| 13 | asistencie | 0.93 |
| 1 | zblokované strely | 0.07 |
| 23 | stratené lopty | 1.64 |
| 38 | fauly spôsobené hráčkou | 2.71 |
| Spolu | Extraligová kariéra | Na zápas |
|---|---|---|
| 122 | počet odohratých zápasov | 122 |
| 1788 | odohraný čas | 14.66 |
| 232/468 | streľba za 2 body | 49.57% |
| 31/127 | streľba za 3 body | 24.41% |
| 91/144 | trestné hody | 63.19% |
| 648 | celkové body | 5.31 |
| 139 | fauly na hráčku | 1.14 |
| 152 | doskočené lopty v útoku | 1.25 |
| 233 | doskočené lopty v obrane | 1.91 |
| 48 | získané lopty | 0.39 |
| 94 | asistencie | 0.77 |
| 18 | zblokované strely | 0.15 |
| 173 | stratené lopty | 1.42 |
| 213 | fauly spôsobené hráčkou | 1.75 |
| S | Klub | Z | Čas | Sk | S2 | S3 | Th | B | F+ | Du | Do | Zl | A | Bs | Sl | F- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spolu | 122 | 1788 | 0/0 | 232/468 | 31/127 | 91/144 | 648 | 139 | 152 | 233 | 48 | 94 | 18 | 173 | 213 | |
| Priemer | 122 | 14.66 | 0.00% | 49.57% | 24.41% | 63.19% | 5.31 | 1.14 | 1.25 | 1.91 | 0.39 | 0.77 | 0.15 | 1.42 | 1.75 | |
| 20/21 | Young Angels Košice | 17 | 186 | 0/0 | 33/60 | 2/13 | 8/13 | 80 | 12 | 16 | 26 | 7 | 10 | 3 | 17 | 20 |
| 21/22 | Young Angels Košice | 14 | 147 | 0/0 | 19/40 | 1/4 | 2/4 | 43 | 4 | 15 | 32 | 3 | 12 | 6 | 16 | 20 |
| 22/23 | Young Angels Košice | 26 | 418 | 0/0 | 46/100 | 8/25 | 22/33 | 138 | 30 | 39 | 56 | 6 | 16 | 3 | 37 | 36 |
| 23/24 | Young Angels Košice | 22 | 377 | 0/0 | 47/95 | 7/29 | 25/42 | 140 | 41 | 31 | 37 | 13 | 27 | 1 | 39 | 49 |
| 24/25 | Young Angels Košice | 29 | 411 | 0/0 | 57/116 | 4/29 | 25/37 | 151 | 32 | 31 | 57 | 15 | 16 | 4 | 41 | 50 |
| 25/26 | Young Angels Košice | 14 | 249 | 0/0 | 30/57 | 9/27 | 9/15 | 96 | 20 | 20 | 25 | 4 | 13 | 1 | 23 | 38 |
Výsledok - naše skóre je označené tučne, Čas - odohraný čas, Sk - streľba spod koša, S2 - streľba za 2 body, S3 - streľba za 3 body, Th - trestné hody, B - celkové body, F+ - fauly na hráčku, Du - doskočené lopty v útoku, Do - doskočené lopty v obrane, Zl - získané lopty, A - asistencie, Bs - zblokované strely, Sl - stratené lopty, F- - fauly spôsobené hráčkou
Good Angels Košice
Werferova 3
040 01 Košice
Slovensko
e-Mail: info(at)goodangelskosice.eu