
Výška: 188 cm
Post: power forward
Ročník: 28.4.2002
Miesto nar.: Colorado Springs, CO (USA)
Krajina:
| Spolu | Sezóna: 2026/2027 | Na zápas |
|---|---|---|
| 8 | počet odohratých zápasov | 8 |
| 239 | odohraný čas | 29.88 |
| 40/63 | streľba za 2 body | 63.49% |
| 14/48 | streľba za 3 body | 29.17% |
| 29/33 | trestné hody | 87.88% |
| 151 | celkové body | 18.88 |
| 28 | fauly na hráčku | 3.50 |
| 15 | doskočené lopty v útoku | 1.88 |
| 26 | doskočené lopty v obrane | 3.25 |
| 8 | získané lopty | 1.00 |
| 13 | asistencie | 1.63 |
| 3 | zblokované strely | 0.38 |
| 22 | stratené lopty | 2.75 |
| 19 | fauly spôsobené hráčkou | 2.38 |
| Spolu | Extraligová kariéra | Na zápas |
|---|---|---|
| 8 | počet odohratých zápasov | 8 |
| 239 | odohraný čas | 29.88 |
| 40/63 | streľba za 2 body | 63.49% |
| 14/48 | streľba za 3 body | 29.17% |
| 29/33 | trestné hody | 87.88% |
| 151 | celkové body | 18.88 |
| 28 | fauly na hráčku | 3.50 |
| 15 | doskočené lopty v útoku | 1.88 |
| 26 | doskočené lopty v obrane | 3.25 |
| 8 | získané lopty | 1.00 |
| 13 | asistencie | 1.63 |
| 3 | zblokované strely | 0.38 |
| 22 | stratené lopty | 2.75 |
| 19 | fauly spôsobené hráčkou | 2.38 |
| Dátum | Súper | Výsledok | Čas | Sk | S2 | S3 | Th | B | F+ | Du | Do | Zl | A | Bs | Sl | F- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spolu | 239(8) | 0/0 | 40/63 | 14/48 | 29/33 | 151 | 28 | 15 | 26 | 8 | 13 | 3 | 22 | 19 | ||
| Priemer | 29.9 | 0.00% | 63.49% | 29.17% | 87.88% | 18.9 | 3.5 | 1.9 | 3.3 | 1 | 1.6 | 0.4 | 2.8 | 2.4 | ||
| 26.9.2026 | ŠBK Šamorín | 58:84 | 33 | 0/0 | 9/10 | 1/8 | 3/5 | 24 | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 |
| 3.10.2026 | BK Klokani Ivanka pri Dunaji | 106:76 | 32 | 0/0 | 5/7 | 3/7 | 5/6 | 24 | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 0 | 1 | 2 |
| 8.10.2026 | WBC SLOVAN Bratislava | 53:64 | 17 | 0/0 | 2/5 | 0/1 | 3/4 | 7 | 3 | 2 | 4 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 |
| 10.10.2026 | Basketbal Trenčín | 84:66 | 31 | 0/0 | 6/12 | 2/4 | 7/7 | 25 | 4 | 4 | 5 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 18.10.2026 | BK ŠK UMB Slávia Banská Bystrica | 67:53 | 37 | 0/0 | 3/7 | 2/5 | 4/4 | 16 | 2 | 1 | 4 | 2 | 3 | 0 | 1 | 2 |
| 21.10.2026 | Piešťanské Čajky | 60:61 | 37 | 0/0 | 4/8 | 3/7 | 0/0 | 17 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 4 | 2 |
| 24.10.2026 | CBK Košice | 93:60 | 16 | 0/0 | 4/5 | 1/8 | 5/5 | 16 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 3 | 3 |
| 31.10.2026 | MBK Ružomberok | 73:68 | 36 | 0/0 | 7/9 | 2/8 | 2/2 | 22 | 4 | 3 | 5 | 1 | 2 | 1 | 7 | 2 |
Výsledok - naše skóre je označené tučne, Čas - odohraný čas, Sk - streľba spod koša, S2 - streľba za 2 body, S3 - streľba za 3 body, Th - trestné hody, B - celkové body, F+ - fauly na hráčku, Du - doskočené lopty v útoku, Do - doskočené lopty v obrane, Zl - získané lopty, A - asistencie, Bs - zblokované strely, Sl - stratené lopty, F- - fauly spôsobené hráčkou
Good Angels Košice
Werferova 3
040 01 Košice
Slovensko
e-Mail: info(at)goodangelskosice.eu