
Výška: 175 cm
Post: small forward
Ročník: 21.4.1989
Miesto nar.: Rochester, NY (USA)
Krajina:
| Spolu | Sezóna: 2026/2027 | Na zápas |
|---|---|---|
| 7 | počet odohratých zápasov | 7 |
| 141 | odohraný čas | 20.14 |
| 11/24 | streľba za 2 body | 45.83% |
| 1/3 | streľba za 3 body | 33.33% |
| 5/7 | trestné hody | 71.43% |
| 30 | celkové body | 4.29 |
| 8 | fauly na hráčku | 1.14 |
| 3 | doskočené lopty v útoku | 0.43 |
| 18 | doskočené lopty v obrane | 2.57 |
| 8 | získané lopty | 1.14 |
| 15 | asistencie | 2.14 |
| 1 | zblokované strely | 0.14 |
| 8 | stratené lopty | 1.14 |
| 10 | fauly spôsobené hráčkou | 1.43 |
| Spolu | Extraligová kariéra | Na zápas |
|---|---|---|
| 7 | počet odohratých zápasov | 7 |
| 141 | odohraný čas | 20.14 |
| 11/24 | streľba za 2 body | 45.83% |
| 1/3 | streľba za 3 body | 33.33% |
| 5/7 | trestné hody | 71.43% |
| 30 | celkové body | 4.29 |
| 8 | fauly na hráčku | 1.14 |
| 3 | doskočené lopty v útoku | 0.43 |
| 18 | doskočené lopty v obrane | 2.57 |
| 8 | získané lopty | 1.14 |
| 15 | asistencie | 2.14 |
| 1 | zblokované strely | 0.14 |
| 8 | stratené lopty | 1.14 |
| 10 | fauly spôsobené hráčkou | 1.43 |
| Dátum | Súper | Výsledok | Čas | Sk | S2 | S3 | Th | B | F+ | Du | Do | Zl | A | Bs | Sl | F- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spolu | 141(7) | 0/0 | 11/24 | 1/3 | 5/7 | 30 | 8 | 3 | 18 | 8 | 15 | 1 | 8 | 10 | ||
| Priemer | 20.1 | 0.00% | 45.83% | 33.33% | 71.43% | 4.3 | 1.1 | 0.4 | 2.6 | 1.1 | 2.1 | 0.1 | 1.1 | 1.4 | ||
| 26.9.2026 | ŠBK Šamorín | 58:84 | 20 | 0/0 | 2/3 | 0/0 | 1/2 | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 5 | 0 | 1 | 1 |
| 3.10.2026 | BK Klokani Ivanka pri Dunaji | 106:76 | 20 | 0/0 | 4/7 | 0/0 | 2/2 | 10 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 |
| 8.10.2026 | WBC SLOVAN Bratislava | 53:64 | 18 | 0/0 | 0/1 | 0/0 | 0/0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 |
| 18.10.2026 | BK ŠK UMB Slávia Banská Bystrica | 67:53 | 23 | 0/0 | 2/7 | 0/1 | 0/0 | 4 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 |
| 21.10.2026 | Piešťanské Čajky | 60:61 | 25 | 0/0 | 1/2 | 1/1 | 2/2 | 7 | 2 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0 | 2 | 3 |
| 24.10.2026 | CBK Košice | 93:60 | 12 | 0/0 | 1/1 | 0/0 | 0/0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 |
| 31.10.2026 | MBK Ružomberok | 73:68 | 23 | 0/0 | 1/3 | 0/1 | 0/1 | 2 | 1 | 1 | 5 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 |
Výsledok - naše skóre je označené tučne, Čas - odohraný čas, Sk - streľba spod koša, S2 - streľba za 2 body, S3 - streľba za 3 body, Th - trestné hody, B - celkové body, F+ - fauly na hráčku, Du - doskočené lopty v útoku, Do - doskočené lopty v obrane, Zl - získané lopty, A - asistencie, Bs - zblokované strely, Sl - stratené lopty, F- - fauly spôsobené hráčkou
Good Angels Košice
Werferova 3
040 01 Košice
Slovensko
e-Mail: info(at)goodangelskosice.eu