
Výška: 178 cm
Post: shooting guard
Ročník: 12.9.2002
Miesto nar.: South River, NJ (USA)
Krajina:
| Spolu | Sezóna: 2026/2027 | Na zápas |
|---|---|---|
| 8 | počet odohratých zápasov | 8 |
| 251 | odohraný čas | 31.38 |
| 45/84 | streľba za 2 body | 53.57% |
| 4/17 | streľba za 3 body | 23.53% |
| 36/47 | trestné hody | 76.60% |
| 138 | celkové body | 17.25 |
| 45 | fauly na hráčku | 5.63 |
| 26 | doskočené lopty v útoku | 3.25 |
| 40 | doskočené lopty v obrane | 5.00 |
| 16 | získané lopty | 2.00 |
| 28 | asistencie | 3.50 |
| 3 | zblokované strely | 0.38 |
| 30 | stratené lopty | 3.75 |
| 27 | fauly spôsobené hráčkou | 3.38 |
| Spolu | Extraligová kariéra | Na zápas |
|---|---|---|
| 8 | počet odohratých zápasov | 8 |
| 251 | odohraný čas | 31.38 |
| 45/84 | streľba za 2 body | 53.57% |
| 4/17 | streľba za 3 body | 23.53% |
| 36/47 | trestné hody | 76.60% |
| 138 | celkové body | 17.25 |
| 45 | fauly na hráčku | 5.63 |
| 26 | doskočené lopty v útoku | 3.25 |
| 40 | doskočené lopty v obrane | 5.00 |
| 16 | získané lopty | 2.00 |
| 28 | asistencie | 3.50 |
| 3 | zblokované strely | 0.38 |
| 30 | stratené lopty | 3.75 |
| 27 | fauly spôsobené hráčkou | 3.38 |
| Dátum | Súper | Výsledok | Čas | Sk | S2 | S3 | Th | B | F+ | Du | Do | Zl | A | Bs | Sl | F- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Spolu | 251(8) | 0/0 | 45/84 | 4/17 | 36/47 | 138 | 45 | 26 | 40 | 16 | 28 | 3 | 30 | 27 | ||
| Priemer | 31.4 | 0.00% | 53.57% | 23.53% | 76.60% | 17.3 | 5.6 | 3.3 | 5 | 2 | 3.5 | 0.4 | 3.8 | 3.4 | ||
| 26.9.2026 | ŠBK Šamorín | 58:84 | 24 | 0/0 | 6/11 | 0/0 | 3/4 | 15 | 4 | 1 | 5 | 1 | 4 | 0 | 2 | 4 |
| 3.10.2026 | BK Klokani Ivanka pri Dunaji | 106:76 | 30 | 0/0 | 8/11 | 0/2 | 5/5 | 21 | 6 | 6 | 3 | 3 | 5 | 1 | 1 | 4 |
| 8.10.2026 | WBC SLOVAN Bratislava | 53:64 | 39 | 0/0 | 6/13 | 0/0 | 8/8 | 20 | 9 | 3 | 7 | 1 | 3 | 1 | 4 | 4 |
| 10.10.2026 | Basketbal Trenčín | 84:66 | 31 | 0/0 | 6/10 | 0/1 | 3/4 | 15 | 5 | 2 | 9 | 3 | 6 | 0 | 6 | 4 |
| 18.10.2026 | BK ŠK UMB Slávia Banská Bystrica | 67:53 | 33 | 0/0 | 4/7 | 0/2 | 8/11 | 16 | 6 | 3 | 3 | 3 | 0 | 1 | 3 | 4 |
| 21.10.2026 | Piešťanské Čajky | 60:61 | 33 | 0/0 | 4/14 | 1/3 | 3/6 | 14 | 4 | 2 | 1 | 2 | 3 | 0 | 5 | 3 |
| 24.10.2026 | CBK Košice | 93:60 | 24 | 0/0 | 2/3 | 2/3 | 2/3 | 12 | 4 | 3 | 8 | 2 | 5 | 0 | 3 | 1 |
| 31.10.2026 | MBK Ružomberok | 73:68 | 37 | 0/0 | 9/15 | 1/6 | 4/6 | 25 | 7 | 6 | 4 | 1 | 2 | 0 | 6 | 3 |
Výsledok - naše skóre je označené tučne, Čas - odohraný čas, Sk - streľba spod koša, S2 - streľba za 2 body, S3 - streľba za 3 body, Th - trestné hody, B - celkové body, F+ - fauly na hráčku, Du - doskočené lopty v útoku, Do - doskočené lopty v obrane, Zl - získané lopty, A - asistencie, Bs - zblokované strely, Sl - stratené lopty, F- - fauly spôsobené hráčkou
Good Angels Košice
Werferova 3
040 01 Košice
Slovensko
e-Mail: info(at)goodangelskosice.eu